Розваги проти локдауну: журналісти з‘ясували, чи працюватимуть столичні святкові локації (фото)

07.01.2021 19:25

У передвір'ї введення всеукраїнського локдауну, команда «СтопКору» провела моніторинг столичних розважальних майданчиків. Зокрема, в об’єктив камер сьогодні потрапили льодові ковзанки на Банковій біля Офісу Президента, біля Палацу «Україна» та біля фабрики «Рошен». Повідомляє журналістка Наталія Дігтяр.

Фото: «СтопКор»

«Разом із тим, ми проінспектували чи всі ковзанки забезпечені медичним супроводом та охороною.
І виявилось, що дві з трьох точок, завтра планують працювати!
Тільки адміністрація "Рошену" зробить паузу на три дні – 8, 9 та 10 січня.

Проте, вже 11 січня вони відновлять роботу у звичайному режимі!
Решта ковзанок (біля Офісу президента та Палацу «Україна») й надалі розважатимуть киян та гостей столиці, навіть попри ймовірне впровадження всеукраїнського локдауну. Продавці квитків пояснюють, мовляв є надія, що локдаун не введуть, та сподіваються, що керівництво країни прийме правильне рішення не оголошувати карантин. Але так чи інакше ковзанка біля Палацу «Україна» працювати все одно буде, зазначають там», – розповіла вона.

Фото: «СтопКор»

Крім того, ціни на розваги вихідного дня зафіксували до 17 січня. Тобто, за 30 хвилин катання на ковзанці біля Палацу «Україна» потрібно буде заплатити 250 грн., а за допомогу інструктора доведеться викласти ще майже таку ж суму. До того, ж, залишаються високими ціни на фастфуд і на кавові напої.

Фото: «СтопКор»

Моніторинг показав, що далеко не всі власники зимових розваг забезпечили відпочиваючих всім необхідним, зокрема мова йде про медиків, які мають чергувати поблизу льодових ковзанок у разі травматичних випадків та охороною.

З трьох проінспектованих ковзанок, чергують медики тільки біля Палацу «Україна». На двох інших точках вже були травматичні випадки: переломи, вивихи зап'ястя. Як пояснили працівники ковзанок – травмуються переважно дорослі, у таких випадках працівники відразу викликають «швидку», яка протягом 30 хв. прибуває на місце та надає кваліфіковану допомогу.

Фото: «СтопКор»
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини