Розтрата майже 1,5 млн грн бюджетних коштів на Харківщині: двом особам повідомлено про підозру (ФОТО)

09.07.2020 17:13

За процесуального керівництва Чугуївської місцевої прокуратури директору товариства з обмеженою відповідальністю та начальнику відділу освіти однієї з районних державних адміністрацій повідомлено про підозру у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, а також складанні і видачі завідомо неправдивих документів (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що в грудні 2017 року між товариством-підрядником та відділом освіти однієї з районних державних адміністрацій укладено договір про технічне переоснащення котельні в навчально-виховному комплексі. За даними слідства, начальник відділу освіти та директор ТОВ вступили у змову з метою розтрати бюджетних коштів. Директор товариства-підрядника вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, завищивши обсяг виконаних будівельних робіт. Начальник відділу освіти, у свою чергу, достовірно розуміючи, що технічне переоснащення котельні не здійснено, підписав акти приймання виконаних робіт. На підставі цього на рахунок ТОВ перераховано бюджетні кошти. Таким чином, загальна сума збитків, завданих державі, складає майже 1,5 млн грн.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X