Розслідування злочинів вчинених високопосадовцями є пріоритетом у діяльності ДБР

15.09.2020 16:34

Активізовано роботу слідчих ДБР у протидії службовим злочинам.

Результати роботи за 8 місяців 2020 року у сфері кримінальних правопорушень, вчинених службовими особами, в порівнянні з 2019 роком суттєво поліпшилися.

Зокрема, за звітний період слідчими ДБР від початку року арештовано майна на 319 млн грн. При тому, що за весь минулий рік арештували майна на 37 млн грн. Також відшкодовано збитки на 4 млн грн більше ніж за увесь попередній рік.

Результати розслідування злочинів, вчинених високопосадовцями:

ЧЛЕНИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ:

  • ДБР завершило досудове розслідування стосовно колишнього заступника Міністра з питань надзвичайних ситуацій, який скоїв розтрату 23,7 млн грн бюджетних коштів, які передбачалися на будівництво відомчого житла (ч. 2 ст. 364 КК України).

НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ:

  • До суду направлено обвинувальний акт стосовно двох осіб, які обвинувачуються у погрозах державному діячу (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 346 КК України).
  • Також до суду направлено обвинувальний акт відносно народного депутата України V-VIII скликань за фактом завдання тяжких тілесних ушкоджень громадянину Україну у вигляді пострілу з вогнепальної зброї в ногу (ч. 1 ст. 121 КК України).
  • Завершено досудове розслідування відносно народного депутата України IX скликання, який під час конфлікту вчинив насильницькі дії стосовно громадянина України (ч. 1 ст. 126 КК України).

ОСОБИ, ПОСАДИ КАТЕГОРІЇ «А»:

  • ДБР повідомило про підозру колишньому керівнику Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції, який неналежно виконував свої обов’язки та допустив розтрату 22 млн гривень бюджетних коштів, призначених на заходи психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО (ч. 2 ст. 367 КК України).
  • ДБР викрило в.о. Голови Державної служби зайнятості України та інших високопосадовців на одержанні 480 тис. грн неправомірної вигоди за підписання акту виконаних робіт з будівництва однієї з адміністративних будівель Житомирського центру зайнятості (ч. 4 ст. 191 КК України).
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X