Розслідування у справі про організацію замовного вбивства бізнесвумен Русаліної зупинилось, – адвокат

Після свідчень партнера бізнесвумен Людмили Русаліної Миколи Петренка про візит Віталія Гринюка, який намагався домовитись щодо замовного вбивства жінки, було відкрито кримінальне провадження, проте досудове розслідування у цій справі зупинилось. Відповідну заяву зробила адвокат бізнесвумен Олена Фролова 11 червня під час пресконференції у пресцентрі «Стоп корупції».

Олена Фролова Фото: СтопКор

«Після отримання відео та свідчень партнера було відкрито кримінальне провадження. Досудове розслідування зупинилось. Наші опоненти вживають різних заходів задля присвоєння майна (Русаліної, ред.). Є факт крадіжки на її підприємстві дружиною Гаркушина, є факт відчуження коштовного автомобіля. Опоненти не зупиняються – продовжують надходити СМС із попередженням. Ми ж продовжуємо звертатись до правоохоронних органів, проте не бачимо результату», – наголосила адвокат Русаліної Олена Фролова.

За її словами, потерпіла сторона зверталась із заявами до Генеральної прокуратури, міністра внутрішніх справ України та до керівника слідчого управління.

Крім того Фролова заявила, що до них стала надходити інформація про провокування відкриття кримінальних проваджень щодо самої Русаліної з метою її фізичного усунення та подальшого заволодіння її бізнесом.

«Це перша причина нашого звернення до громадськості», – підкреслила адвокат.

Фото: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Людмила Русаліна зробила гучну заяву та повідомила пресі, що поплічники її колишнього чоловіка готували на неї замах.

Зокрема, навесні 2019 року Русаліній стало відомо від свого бізнес-партнера Петренка, що приблизно у серпні 2017 року до його офісу з’явився такий собі Віталій Гринюк з пропозицією фінансувати вбивство бізнесвумен. Гринюк повідомив Петренку, що він вже підшукав виконавців, але не вистачає грошей для оплати їхніх послуг. Потрібна була сума близько 100 тисяч доларів США. За цю суму, за його повідомленням, буде здійснено «фізичне знищення Русаліної Л.В.». Після чого Гаркушин отримає спадщину на себе та на дітей і поверне всім борги, не забувши тих, хто йому допомагав, і тих, хто йому заважав.

Повну історію переслідувань Русаліної колишнім чоловіком читайте тут. Буде цікаво!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини