Розслідування “СтопКору” перемогло в національному конкурсі журналістських розслідувань

20.12.2018 14:38

Розслідування журналіста "Стоп Корупції" Кирила Вольного "Тендери, від яких зносить дах" потрапило до п'ятірки переможців в національному конкурсі журналістських розслідувань та аналітичних досліджень "Є-Розслідування".

Скріншот

Цей сюжет був створений в рамках спеціального проекту "СтопКору"" з моніторингу корупційної складової у системі держзакупівель за матеріалами, які надав та дослідив Броварський підрозділ ГО "Стоп Корупції" на чолі з його головою Романом Сімутіним.

Команда викрила схему корупційних тендерних закупівель Броварського управління освіти. Особливого резонансу набула історія з тендером на проведення ремонту даху однієї зі шкіл міста, на який виділили півтора мільйона гривень і від підсумків якої знесло дах у прямому і переносному сенсі: нещодавно відремонтований дах завалився, навчальний процес було зірвано і лише дивом ніхто з учнів та працівників не постраждав внаслідок надзвичайної ситуації.

Тендер на ремонтні роботи тоді виграла компанія "Антар Сіті". Вона ж і стала "ниточкою", потягнувши за яку, розслідувачі почали розплутувати цей корупційний клубок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини