Розправа над правоохоронними органами на Львівщині: справа громадського активіста зрушила з мертвої точки

16.10.2019 16:49

15 жовтня Галицький районний суд м. Львова під час відкритого засідання розглянув та частково задовольнив скаргу активіста львівського відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" Віктора Паласа щодо бездіяльності посадових осіб Галицького ВП ГУНП у Львівській області.

На початку жовтня пан Палас звернувся до суду щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання слідчими органами відповідної заяви.

Зі свого боку суд зобов'язав уповноважену особу Галицького ВП ГУНП у Львівській області внести відповідні відомості до ЄРДР та провести належне досудове розслідування. В решті заявлених у скарзі вимог пану Паласу було відмовлено.

"Надалі ми плануємо звертатися або до апеляційних інстанцій, або подавати заяву щодо завідомо неправосудного рішення до правоохоронних органів", – прокоментував рішення суду пан Палас.

Нагадаємо, нещодавно активіст Віктор Палас був змушений виїхати у Хорватію, щоб зареєструвати інформацію про злочин, який ігнорували в Україні та написав про це у блозі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини