Розпочалися переговори Зеленського з Макроном в рамках Нормандської зустрічі (відео)

09.12.2019 16:31

Ппро це повідомляє 24 канал.

Зеленський вже прибув на саміт у нормандському форматі до Єлисейського палацу в Парижі. Там його на сходах зустрів Макрон. Політики привіталися і зайшли до приміщення для проведення переговорів.

Коли Зеленський заходив до палацу, невідомі російською мовою вигукували, чи приїде він до Москви на 9 травня, як Макрон.

Путін теж вже прибув своїм літаком до Парижа. Відповідне відео опублікував російський журналіст Дмитро Смирнов.

Українська сторона планувала обговорити припинення війни на Донбасі. Зокрема – питання розведення військ, обмін полоненими, текст формули Штайнмаєра та тему окупованого Криму.

Зеленський хотів домовитися з Росією про новий обмін полоненими – "всіх на всіх" до кінця 2019 року. За останніми даними, в полоні в ОРДЛО залишаються 227 українців, а в Росії – ще 115. Президент України анонсував, що вимагатиме на саміті, аби майбутні місцеві вибори в ОРДЛО відбулися за українським законодавством, а кордони були під контролем держави. При цьому ще до виборів з окупованих територій мають бути виведені всі незаконні збройні формування. Щодо Криму, то Зеленський обіцяв запропонувати новий формат. Зокрема – залучити до обговорення цієї теми США.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X