Рознесло дах та стіни: подробиці вибуху у Дніпрі (фото)

29.10.2019 10:10

28 жовтня нічне небо Дніпра розбив потужний спалах. В домівках жителів міста тряслися стіни та хиталися люстри. Спочатку подумали, що відбувся землетрус, насправді ж – на місцевому заводі «Потоки» стався вибух.

Про це повідомили ТСН.

Одразу потому почалася сильна пожежа на території нового олійноекстракційного заводу "Потоки". Вибух був такої сили, що рознесло дах та стіни залізобетонної будівлі. За попередніми даними, загиблих та постраждалих немає.

 

Фото: nashemisto.dp.ua

 

Одразу потому загорілися склади із сировиною на площі понад двісті квадратних метрів. Втім, рятувальникам довелося працювати із неабиякими труднощами. Адже на територію підприємства пропустили лише пожежних. Керівництву ДСНС пройти не дозволили, тож хіба в телефонному режимі фахівці намагалися встановити, що саме сталося.

"Могла бути пилоповітряна суміш. Могла бути газоповітряна суміш. Може, у них балони з пропаном. І те, і інше вибухає з великою силою. Сильніше, ніж тротил вибухає", – сказав Олександр Шевченко, заступник начальника ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Олійноекстракційний завод відкрили рік тому. Влітку цього року власник заявив, що на додачу запрацює електростанція на біопаливі. Пуски були заплановані саме на осінь. Елекстростанція, за оголошеним планом, мала переробляти близько 350 тонн лузги на добу. Вона мала стати найпотужнішою в Україні елекстростанцією на біопаливі. Водночас жителі району виходили на акції протесту із скаргами на забруднення повітря. Що саме вибухнуло та які наслідки для довкілля, нині встановлюють експерти та правоохоронці.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини