Розлучився, щоб приховати майно? Сімейні пристрасті родини мільйонера з СБУ Олега Аркуші

10.03.2020 15:34

Він розлучився, а вона здає його квартиру в оренду. Колишній очільник СБУ у Кіровоградської області Олег Аркуша збрехав про розірвання шлюбу. Ймовірно, щоб приховати майно. Журналісти знайшли київську квартиру, записану на Олега Аркушу. Насправді ж ній, на вулиці Шумського, 5 регулярно з‘являється його, нібито колишня, дружина Олена Аркуша. За словами, консьєржа, жінка здає квартиру Олега Аркуші в оренду.
На доньку Анастасію записана ділянка у Чернечому лісі та квартира на 125 квадратів в елітному ЖК «Чорногорія», що навпроти таунхаусу батька. За словами експертів із нерухомості, вартість такого житла стартує від 300 тисяч доларів.

У цьому столичному будинку знаходиться квартира Аркуші Фото: СтопКор

Активісти навідались до будинку Аркуші в Києві. Відповідне відео опублікували на сторінці "Стоп корупції" у Facebook.

Дружина пана Олега є щасливою власницею 0,05 га на березі Дніпра. Крім того, близькі родички генерал-майора мають три паркомісця в ЖК «Чорногорія» та гараж неподалік. Одне таке паркомісце оцінюють приблизно у 20 тисяч доларів.

Анастасії Аркуші також належить квартира на 59 кв. м і гараж в одному з найдорожчих ЖК України – «Новопечерські Липки». Апартаменти тут коштують 350-400 тисяч доларів, а одне паркомісце – 35 тисяч.

Нагадуємо, що журналісти «СтопКору» викрили причетність колишнього очільника СБУ Кіровоградщини до корупційних схем і рейдерства. Команда проекту дослідила, що з 2015 року майновий стан родини правоохоронця помітно покращився. Журналісти неодноразово зверталися до головного управління СБУ з проханням перевірити діяльність Олега Аркуші. І, зрештою, представників громадськості почули. 11 липня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення пана Аркуші з посади очільника СБУ Кіровоградської області.

За інформацією «СтопКору», у власності родини Аркуші є таунхаус, 3 квартири у столиці, 6 гаражів та паркомісць, 2 земельні ділянки на Київщині. Загальна вартість майна – принаймні 1,5 млн доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X