У Мережі оприлюднили нові «плівки Гончарука» з нічної наради (відео)

Нові «плівки Гончарука» – новий скандал. Як свідчить аудіозапис секретної нічної наради у прем'єрському кабінеті, який журналісти отримали у розсилці від анонімного адресата, нові урядовці вважають «профанами» не лише президента, а й весь народ України. Зокрема, стало відомо, як коштом простих українців планують забезпечити надприбутки «Нафтогазу».

Службова нарада за участі голови уряду О.В. Гончарука, міністрів А.В. Бабак та Т.С. Милованова, представників «Нафтогазу» та АРМА відбулась після 19:00 у п'ятницю 27 вересня 2019 року у кабінеті на 6-му поверсі будівлі КМУ.

В ході цієї зустрічі члени Кабміну констатували свій провал у перемовинах з МВФ та той факт, що соціальний обов'язок держави зі здешевлення газу для населення буде скасовано.

«У нас є факт, доконаний, що з 1 січня має бути стоп. Питання – наслідки», – констатував Прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Гончарук визнав провал у перемовинах з МВФ

На цьому негативному для України тлі керівництво «Нафтогазу», зі свого боку, наполегливо вимагає забезпечення собі максимальної прибутковості – шляхом попереднього розрахунку за газ коштом органів місцевого самоврядування.

Учасники наради домовляються, як шляхом адміністративного тиску та внесення змін до Бюджетного кодексу змусити місцеву владу заплатити понад 2 мільярди авансом за газ в опалювальний сезон за бюджетні гроші, передбачені на розвиток громад.

«Вони просто припинять свій розвиток на три-чотири місяці. Ми в цьому не бачимо проблеми. Або просто в Антимонопольному заблокувати узгодження соцдопомоги. І все», – заявив голова правління «Нафтогазу».

Докладніше про це – у матеріалі: Журналісти з'ясували, як уряд з «Нафтогазом» планували кинути українців на 2 мільярди (аудіо)

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини