Розікрали 13 мільйонів гривень: справу “Укрзалізниці” розглядають по суті

27.01.2020 13:21

Колишнього заступника начальника з виробництва ДП "Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України" підозрюють у розкраданні коштів держпідприємства на суму понад 13 мільйонів гривень. Справу щодо нього суд почав розглядати по суті, повідомляє САП у Facebook.

Також, колегія суддів ВАКС  закрила провадження за ст. 205 КК України (Фіктивне підприємництво) – у зв’язку з декриміналізацією статті відповідно до Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес".

Як нагадує САП, під час досудового розслідування детективами НАБУ було встановлено факт заволодіння державним майном за участі посадових осіб ДП "Управління промислових підприємств Укрзалізниці" (на цей час Філія "Центр управління промисловістю" ПАТ "Укрзалізниця").

"Так, в період 2014 - 2015 років, службові особи ДП "Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України", вступивши в злочинну змову з представниками ряду приватних товариств, забезпечили завідомо незаконні перемоги у торгах з закупівлі підконтрольних приватних підприємств", - зазначається у повідомленні.

Так, повідомляється, що в результаті проведення закупівель деревини, розпиленої чи розколотої вздовж, розділеної на шари або лущеної, завтовшки не менше ніж 6 мм; шпал дерев’яних до залізничних або трамвайних колій, не просочених, а також виконання договорів, укладених за наслідками проведення таких процедур, було вчинено розкрадання коштів держпідприємства на загальну суму понад 13 млн гривень.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини