«Рожкова, давай до побачення»: акція під будинком заступниці голови Нацбанку триває (відео)

06.12.2019 15:49

Учасники акції «Зупинимо корупцію в НБУ» вже 4 день знаходяться під будинком першої заступниці очільника Нацбанку Якова Смолія Катерини Рожкової. Мітингарі зустріли одіозну чиновницю гаслом «Рожкова, давай до побачення». У такий спосіб вони вимагають притягти корупціонерку до відповідальності за безчинства в НБУ.

 

 

Зазначимо, що нещодавно пані Рожкова звинуватила активістів в «терорі», що неабияк здивувало учасників мирного зібрання. Крім того, вона чи її родичі звернулась до поліції із заявою про нібито перестрілку біля її обійстя. Про це стало відомо учасникам акції протесту проти корупції в НБУ, які зараз проводять захід поблизу дому Рожкової. Насправді жодних пострілів не було.

Водночас масштабні протести біля НБУ тривають четвертий тиждень поспіль. Активісти наголошують, що стоятимуть на мітингу допоки не «викинуть цих негідників з Національного банку України».

Як повідомляв «СтопКор» раніше, 5 листопада члени Ради НБУ визнали діяльність Правління Національного банку в частині формування та реалізації валютно-курсової політики у 2019 році неефективною та такою, що не відповідає сучасним викликам розвитку країни. Про це повідомив Голова Ради Нацбанку Богдан Данилишин на сторінці у Facebook.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини