Розчарував, але проголосували б: Зеленський очолив новий президентський рейтинг

За результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, якби вибори президента України проходили найближчим часом, то переміг б Володимир Зеленський з результатом 27%. Після нього одразу йде Юрій Бойко з 14,7%, передає УНІАН.

Zelenskii
Фото: ОПУ

Зазначається, що якби вибори президента України відбувалися найближчої неділі, 53,3% респондентів обов'язково взяли б участь у голосуванні, ще 19,7% не впевнені, але скоріше проголосували б на виборах.

У КМІС зазначили, що під час опитування респондентам показувалися два можливих списки кандидатів на посаду президента, і респондент мав обрати одну відповідь для кожного списку.

Так, згідно з першим списком, серед респондентів, які визначилися зі своїм вибором, найбільшу підтримку отримав би Володимир Зеленський (27%). Друге-третє місця ділять Юрій Бойко (14,7%) і Петро Порошенко (13,7%). Далі йдуть Віктор Медведчук (8,7%), Юлія Тимошенко (7,5%), Олег Ляшко (6,3%), Володимир Гройсман (5,5%), Сергій Притула (4,1%), Дмитро Разумков (3,4%). Інші кандидати мають нижчу підтримку.

У другому списку серед можливих кандидатів були відсутні Медведчук і Разумков, але присутній Ігор Смешко. У цьому випадку також найбільш підтримку має Володимир Зеленський, якого підтримали б 27,7% респондентів, які визначилися з вибором. На другому місці – Юрій Бойко (20,8%), на третьому – Петро Порошенко (14,2%). Далі йдуть Юлія Тимошенко (7,3%), Ігор Смешко (6,5%), Олег Ляшко (6,2%), Володимир Гройсман (6%), Сергій Притула (3,8%). Інші кандидати мають нижчу підтримку.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Кулеба заявив, що тема подвійного громадянства з РФ навіть не обговорюється.тесттест

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини