Розбудові армії України сприятиме Канада, — ОП

Канада допомагатиме Україні у сфері оборони, запевнив директор канадської програми PROTECT Майкл Маккарті на зустрічі із заступником голови Офісу Президента Романом Машовцем.

Заступник керівника ОП Роман Машовець зустрівся з директором канадської програми PROTECT Майклом Маккарті. Фото: ОП

Заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець зустрівся з директором канадської програми PROTECT Майклом Маккарті. На зустрічі обговорювали співпрацю України з Канадою у сфері оборони.

Майкл Маккарті запевнив, що його країна продовжує підтримувати Україну в протистоянні в гібридній війні, що розв'язала Росія, і сказав, що Канада сприятиме розбудові потужної української армії.

Роман Машовець на зустрічі розповів про плани реформи системи управління персоналом в системі оборони. Особливу увагу приділять відбору кандидатів на посади керівного складу ЗСУ та інших військових формувань.

На зустрічі також був аташе з питань оборони Посольства Канади полковник Роберт Фостер, який подякував Україні за евакуацію канадських громадян з афганського Кабула, повідомляє Офіс Президента. https://president.gov.ua/news/roman-mashovec-obgovoriv-z-kanadskoyu-doradchoyu-grupoyu-per-70693

«Це був не тільки акт партнерської допомоги, а і яскравий приклад високого рівня взаємосумісності, якого досягли українські військові для спільних дій з підрозділами країн НАТО», — зазначив Роберт Фостер.

Підтримка України світом у сфері оборони:

  • У США Зеленського запевнили, що підтримують вступ України до НАТО. На зустрічі з українським Президентом Володимиром Зеленським 31 серпня міністр оборони США Ллойд Остін також зазначив, що Пентагон робитиме все для поглиблення партнерства з Україною у сфері оборони та підтримує бажання України вступити в НАТО.
  • Парламентарі Євросоюзу закликають європейські країни  визнавати європейські прагнення своїх країн-сусідів і відкидати політику Росії про поділ на сфери впливу, далі підтримувати демократичні перетворення в країнах "Східного партнерства" та посилювати співпрацю з ними.
  • США можуть передати Україні нові системи протитанкової оборони. Нові системи оборони, зокрема систему Iron Dome («Залізний купол»), Україні можуть продати або передати.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, 25 серпня указом Президента України Андрія Шевченка звільнено з посад посла України в Канаді та представника України при Міжнародній організації цивільної евакуації.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини