“Російський слід” у штабі кандидата – головний юрист Зеленського працює на братів Сегалів

12.04.2019 13:05

Андрій Богдан, який здійснює юридичний супровід кампанії кандидата в президенти України Володимира Зеленського, є особистим адвокатом Ігоря Коломойського. Це журналістам програми "Схеми" підтвердив особисто Ігор Валерійович.

Він також зазначив, що пан Богдан "ще працює і на інших людей". А журналісти "СтопКору" у ході власного розслідування встановили, на кого саме працює адвокат Коломойського та головний юрист кандидата у президенти Зеленського.

Так, влітку 2018 року до ГО "Стоп корупції" звернулись представники трудового колективу заводу з переробки сої, які залишились без роботи через рейдерське захоплення підприємства.

На місце виїхала знімальна група, яка встановила, що підприємство, яке на законних підставах належить ТОВ "Каховка Протеїн Агро", захопили озброєні представники компанії "Каховка Пром Агро". Власники цього підприємства, не дочекавшись закінчення судових спорів щодо втрати майна через заборгованість банку, заблокували роботу підприємства.

Саме тоді журналісти дізнались, що інтереси загарбників у судах представляв Андрій Богдан.

Також з’ясувалось, що керівниками ТОВ "Каховка Пром Агро" виявились особи, які пов’язані з відомими чи не на весь світ братами Сегалями. Самі брати Сегалі також не заперечували своїх інтересів у цьому підприємстві й у позові до американського суду зазначали, що є його колишніми власниками.

Зазначимо, що брати Вадим та Ілля Сегалі також причетні до розкрадання коштів "Надра Банку". У 2014 році Служба безпеки України внесла братів до списку осіб, яким заборонено в’їзд в Україну.

Додамо, що за інформацією ЗМІ, брати Сегалі тісно пов’язані з російською мафією, зокрема, з Семеном Могилевичем. Про це, зокрема, свідчить лист Володимира Шеремети, першого заступника очільника Управління по боротьбі із корупцією та оргзлочинністю СБУ, датований 1997 роком. В ньому йдеться про те, що в Україну братів Сегалів направив особисто Могилевич "з метою реалізації його фінансової програми".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини