“Росії не можна довіряти”, – польський президент

25.02.2020 16:40

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Росія продовжує окуповувати українські території і їй не можна довіряти.

За його словами, Росія підтримує сепаратистів і поводиться агресивно і по відношенню до інших країн, зокрема, демонструючи силу шляхом порушення повітряного простору.

"Росія є агресором в Україні. Вона не припинила цю агресію, продовжує окуповувати Крим і територію навколо Донецька і Луганська. Росія підтримує сепаратистів і поводиться агресивно і по відношенню до інших країн, зокрема демонструє силу шляхом порушення повітряного простору. Тому це не та країна, про яку можна було б сказати, що вона заслуговує на довіру і що вона мирним шляхом реалізує свої інтереси ", - підкреслив Дуда, передає "Wpolityce.pl".

Відомо, що в 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росією була початку збройна агресія. Таким чином, бойові дії ведуться між Збройними силами України з одного боку та російською армією, а також підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, з іншого. Однак Росія офіційно не визнає вторгнення в Україну, незважаючи на пропоновані Україною факти і докази.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X