Росіяни двічі укладали домовленості, які не виконували, — Помпео про Донбас 

06.01.2021 12:48

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що йому дуже жаль через слабий прогрес у врегулюванні ситуації на сході України. За його словами, вони намагалися зробити все, що можуть, передає УП.

Pompeo
Фото: REUTERS

Помпео при цьому назвав конфлікт на сході України замороженим.

"Росіяни двічі укладали домовленості, які не виконували. Я шкодую про це. Ми продовжували робити те, що правильно для українського народу, чи то були наші зусилля, щоб зупинити будівництво Nord stream 2, чи це було рішення президента надати летальні захисні матеріали для українців", - зазначив він.

Він додав, що США також намагалися "збільшити спроможність українського уряду обороняти себе від російських загроз: військових, інформаційних, внутрішніх, енергетичних".

"Ми зробили всі ці речі, і все ж на південному сході України все ще існує конфлікт - ми не досягли значного прогресу, європейці також не досягли значного прогресу в своїх дипломатичних зусиллях. Я шкодую про це. Я б хотів, щоб ми досягли більшого прогресу за наш час", - заявив Помпео.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україну таємно завезли вакцину Pfizer виключно для “Слуг” та високопоставлених чиновників.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини