Росія спробує захопити дамбу у Херсоні, аби відновити водопостачання в Крим – Ходжес

25.06.2020 11:58

Стратегічні командно-штабні навчання Кавказ-2020 стануть наймасштабнішим заходом бойової підготовки армії РФ цього року. На початку осені, прикриваючись масштабними військовими навчаннями Кавказ-2020 року, Росія може спробувати захопити дамбу в Херсоні, яка перекриває воду з Дніпра в раніше окупований Крим.

REUTERS/Gleb Garanich

Кремль може виправдати нове вторгнення гуманітарною катастрофою на півострові, застеріг в ефірі каналу Дом екскомандувач силами США в Європі Бен Ходжес, передає ЛігаБізнесІнформ.

Він каже, що "все більше розмов про брак води в Криму": там серйозна посуха через погоду і те, що Україна "правильно заблокувала воду" на півострів з Дніпра по Північно-Кримському каналу.

Військовий, який неодноразово відвідував Україну по лінії НАТО, зазначив, що поряд з Чорним морем і Україною в Південному військовому окрузі ЗС РФ "буде велика кількість військ, військового потенціалу".

"Сподіваюся, я помиляюся, але у мене є бачення, сценарій, що це настільки типово для того, що Росія зробила в минулому, що під час навчань на Кавказі вони оголосять гуманітарну кризу в Криму через воду, а потім скажуть, що у них немає вибору. Вони повинні захопити дамбу в Херсоні на півночі, щоб дозволити воді повернутися до Криму", - сказав відставний генерал-лейтенант армії США, додавши ще раз, що для Росії "це типово".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини