Володимир Циганов
Володимир Циганов Правозахисник

Росія сфальсифікує результати опитувань, щоб українці «захотіли» подачі води в Крим

23.03.2020 17:42

Cхоже, злодії визначилися зі слабкою ланкою, на яку повісять продаж води в Крим. Спочатку це мав бути Прем'єр-міністр Олексій Гончарук, який, утім, не витримав натиску, і тепер його уряд фігурує в кримінальній справі. Тож наш новий «герой» сучасності – не хто інший, як нещодавно призначений на посаду прем’єра Денис Шмигаль.

Шмигаль відкрито заявив про необхідність подачі води в Крим Фото: Ракурс

Чому так? Розпочну з початку

2 жовтня 2019 року Верховна Рада приймає, а Президент підписує закон №145-IX «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації». Тобто, перелік заборонених для приватизації підприємств скасований, а Кабміну доручено розробити новий.

У скасованому переліку були такі об'єкти, як Державне підприємство «Управління Північно-Кримського каналу» та «Управління Головного Каховського магістрального каналу».

Фото: e-crimea.info

Нині ці структури підпорядковані Державному агентству водних ресурсів України.

Майже той самий час

17 жовтня 2019 року голова бюджетного комітету, «зелений» Юрій Арістов на камеру «Радіо «Свобода» ділиться інформацією про те, що обговорюють продаж води до Криму (https://ru.krymr.com/a/video-byla-ideya-prodavat-vodu-v-krym/30410484.html).

15 січня 2020 року тодішній Прем'єр Гончарук трубить про те, що Кабмін погодив законопроєкт зі списком стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації. Тоді активно розганяли радісні новини, у яких йшлося, що не приватизуватимуть «оборонку», «Укрпошту» та «Укрзалізницю».

Наприкінці січня розпочалася підготовка громадської думки щодо продажу води до Криму. Людям дуже явно почали промивати мізки на цю тему.

А 3 лютого 2020 року до Верховної Ради тихенько надійшов зазначений законопроєкт Кабміну №2831 зі списком підприємств, які НЕ підлягають приватизації. Внесений законопроєкт за підписом прем'єра, але готував його товариш Милованов.

У новому списку «каналів», про які йшлося вище, уже немає. Дивовижний збіг — чи не так?

Наш час

Недавно з'явилася інформація, що вказані підприємства будуть реорганізовані рішенням Кабміну. Публічно її вкинув екснародний депутат Сергій Хлань (а його блискавично процитували роспропагандисти в контексті «Україна готується подавати воду до Криму», хоча у Хланя контекст інакший). Нібито все має трапитися дуже скоро, щоб встигнути до поливного сезону.

За замислом злодіїв, із назв нових підприємств зникне згадування про канали, вони стануть нейтральними.
Для чого це робиться? Для того, щоб певне підприємство «Смачна вода» (Україна) підписало з певним підприємством «Дуже смачна вода» (Росія) договір на постачання живильної вологи. А вже російське підприємство врегулює юридичні нюанси з окупаційною владою Криму. Виходить певна подоба водного «РосУкрЕнерго».

Поки все іде за схемою

Дозволю собі процитувати власні слова:

«Щоб відкрити шлюз у квітні, у лютому-березні російська сторона за участі зацікавлених осіб в Україні (їх ціле стадо, а про агентів ФСБ, які сидять у серці української влади, розповідав відомий український журналіст Гордон) буде різними способами впливати на громадську думку в нашій країні. Тиснути (через загострення на Азові та на Донбасі), підкупати, заряджати своїх європейських «тузиків» і так далі».

Декілька «арахамій» на тему води вже висловилися. Загострення на фронті вже було (і буде ще). Загострення на Азові вже було (і ще буде). У бій уже кинутий товариш Медведчук із максимально ідіотським коментарем, єдина задача якого – показати, що Росія наполягає. Із чого випливає, що «Зе» ще остаточно не зламався, але його активно «укатують» (це було ще до Нових Санжарів, а ми знаємо, чиї тітушки там «мітингували»).

У схованці в росіян є ще дві фішки: результати «соцопитування», які «підтвердять», що люди хочуть, щоб воду до Криму продавали заради миру і добра, а також вереск різних європейських шредерів на російській зарплаті.

Очевидно, що товариша Гончарука вже нікому не шкода, і перед «виходом» йому формували пакет «поховальних» рішень, щоб злити негатив. Мова ж не про якийсь банальний грабунок. Ідеться про здачу національних інтересів.
Корупціонерів і нездар в Україні ще так-сяк терплять, а ось явних зрадників — не дуже.

P.S. Поки писався цей текст, Шмигаль на всю Україну заявив про необхідність подачі води до Криму. Нова ера? Дружба України та Росії forever.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини