Росія посіла перше місце у світі за смертністю від COVID-19

У п'ятницю 12 листопада у світі виявили 427 522 людини, які захворіли на COVID-19. За смертністю від коронавірусу Росія посіла перше місце у світі.

COVID-19 v RF
Коронавірус в Росії Фото: Twitter

За даними Worldometers на COVID-19 захворіли:

  • США - 41 107;
  • Росія - 39 256;
  • Британія - 38 351;
  • Німеччина - 35 276;
  • Україна - 23 572.

Зазначається, що за кількістю хворих Україна четверта в Європі.

За добу у світі померли від коронавірусу 5 988 людей.

За цим показником у світі і в Європі Росія посіла перше місце, Україна - на другому.

Для довідки, вірус SARS-CoV-2 передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тобто через дрібні часточки, які виділяються з носа або рота хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання. Ці краплі розповсюджуються на відстань близько метру від хворого і можуть потрапляти на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини, яка знаходиться поруч. Також краплі, що містять вірус забруднюють предмети і поверхні. Інші люди можуть інфікуватися через дотик до таких предметів або поверхонь, а потім — до очей, носа чи рота.

Вірус не передається повітряним шляхом. Це означає, що він не здатен переноситись потоками повітря на великі відстані від хворої людини.

Вірус може переміщуватись на відстань понад метр у часточках аерозолю, але такий аерозоль утворюється лише під час виконання специфічних медичних процедур. Наприклад, інтубація трахеї.

Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції — фізичне дистанціювання та щоденна гігієна.

Більше новин про COVID-19 в Україні та світі можна прочитати за посиланням.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини