“Росія перемагає нас на фронті”, – Саакашвілі про бюрократію в Україні

Експрезидент Грузії, глава Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїл Саакашвілі заявив, що Росія перемагає Україну.

Saakashvili
Фото: Reuters

Про це він написав у Facebook, передає "Ракурс".

"Те, що я зараз напишу, багатьом не сподобається, але факт залишається фактом. В Росії є багато речей (які ми намагаємося виправити в Україні), які там вирішуються набагато швидше і успішніше ніж у нас. Там скорочується бюрократія, поліпшується податкова система і Росія перемагає нас на фронті, на якому вона ну ніяк не може вигравати, бо Україна — це демократія, бо в України є волелюбне суспільство, бо в України є набагато більший потенціал", – каже Саакашвілі.

Також він назвав причину відставання.

"Але в Україні є бюрократія, яка є ворогом власного народу не меншим ніж ворог зовнішній. Таким є мій досвід спілкування з українською бюрократією в період роботи в Нацраді реформ і не тільки. Вони реально роблять справу за нашого ворога", – каже політик.

Він нагадав, що раніше Грузія значно випередила Росію по реформам.

"Свого часу маленька Грузія настільки випередила Росію по реформам, що навіть Медведєв та інші їхні керівники змушені були публічно це визнати і навіть копіювали у нас деякі реформи, це було загальновідомим фактом. Природно, ми не могли завдати поразки Росії на військовому фронті, але завдали їм нищівної поразки на фронті реформ. На жаль, в Україні ситуація зовсім інакша і мені це дуже не подобається", – підкреслив Саакашвілі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини