Росія готує провокації? – СБУ викрила українця, якому спецслужби РФ пропонували влаштувати теракт

В Одесі співробітники Cлужби безпеки Україні викрили місцевого мешканця, якому спецслужби РФ пропонували влаштувати теракт на нафтопроводі “Одеса-Броди” в районі Хаджибейського лиману. Про це інформує “Уніан” з посиланням на управління СБУ в Одеській області.

Як повідомили в управлінні СБУ в Одеській області, викрито пособника агентурної мережі антиукраїнського центру, підконтрольного адміністрації президента РФ і російським спецслужбам.

Зокрема, встановлено, що підозрюваний їздив на територію тимчасово окупованій АР Крим та невизнаного Придністров'я (до Севастополя і Тирасполя), де зустрічався зі своїм братом. Останній – колишній активіст одеського антимайдану (ця група часто проводила антиукраїнські мітинги на Куликовому полі), а потім став координатором проросійського «підпілля» Одеської області і був оголошений у розшук.

Як пояснили в СБУ, під час поїздок чоловік спочатку отримував прості доручення, наприклад, передати гонорари (суми від 1 тисячі доларів) модераторам антиукраїнських угруповань у соцмережах, створювачам "ботів" та інші дрібні завдання. Водночас чоловіка знайомили з іншими резидентами і кураторами антиукраїнського центру і поступово готували до великого завдання.

Зокрема, за грошову винагороду йому запропонували здійснити теракт на нафтопроводі Одеса-Броди – в районі Хаджибейського лиману.

У спецслужбі додали, що чоловік відмовився виконувати теракт і повернувся до Одеси, де зараз співпрацює з українськими правоохоронцями – дав свідчення про протиправну діяльність учасників центру.

В управлінні не змогли уточнити, коли саме його було викрито СБУ.

Читайте також: "Поблизу України РФ розмістила ядерні ракети".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини