Російський терорист пропонує включити окуповані Донбас та Придністров’я до РФ

Російський терорист Захар Прилєпін, який їздив на Донбас воювати проти України, пропонує росіянам вирішити на референдумі питання включення до складу Росії окупованих районів Донецької та Луганської областей України, Придністров’я, а також Абхазії та Південної Осетії.

Boeviki-Donbass-1024x785
Фото: donpatriot.news

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ІНОзмі, про це йдеться в передвиборчій програмі партії "За правду", лідером якої є Прилєпін.

Серед іншого в ній запропоновано внести до Конституції РФ норму, що дозволяє приєднати будь-яку територію, де 75% громадян проголосують за входження до складу Росії.

"Ця норма має діяти не тільки для громадян і земель колишнього СРСР або Російської Імперії, але для всіх країн, громадяни яких готові жити з нами в єдиній державі", - йдеться в документі.

У зв'язку з цим партія заявляє про "негайне визнання" самопроголошених Донецької і Луганської народних республік на сході України і Придністровської республіки в Молдові і включення їх до складу Росії за результатами референдумів. Крім того, "За правду" виступила за референдуми про приєднання на правах суб'єктів РФ Абхазії та Південної Осетії.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини