Російського політика від “Єдиної Росії” не пустили в Україну: не зміг відповісти на просте запитання

23.01.2020 17:24

Відразу троє російських політиків намагалися проникнути на територію України, проте були повернені українськими прикордонниками на кордоні прямо в аеропортах Києва та Борисполя.

Інформаційні агентства повідомляють про спробу 3 російських політиків безуспішно перетнути український кордон. Усіх трьох українські прикордонники відправили додому.

Згідно з даними Держприкордонслужби, перший громадянин Росії прибув в Бориспільський аеропорт з Великобританії. При з'ясуванні прикордонники змогли встановити, що він є представником правлячої політичної партії країни – "Єдина Росія", колишнім мером одного з обласних центрів Росії.

"Підтвердити мету свого перебування закордонний політик не зміг, тому на підставі Закону України "Про прикордонний контроль" в нашу країну його не пропустили", – пишуть журналісти з посиланням на повідомлення. Його сьогодні відправили зворотним рейсом до Німеччини.

Ще два російських політики були заблоковані прикордонниками в аеропорту Жуляни. Вони летіли з Мінська.

"Один з візитерів також представник" Єдиної Росії ", інший – Компартії РФ", – з'ясували українські ЗМІ. Вдалося дізнатися, що обидва хотіли брати участь в конференції в Києві, проте їх повернули та вислали зворотним рейсом до Мінська.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X