Російські винищувачі прибули у Білорусь

З Росії прибули винищувачі на військовий аеродром Білорусі Барановичі. Вони розташовані за 400 кілометрів від столиці України.

Vynyshuvachi RF
Су-30СМ Фото: vayar.mil.by

Винищувачі Су-30СМ використовуватимуть в рамках формування навчально-бойового центру спільної підготовки ВПС і військ ППО Білорусі та Російської Федерації, передає місцеве видання "ВАЯР".

Для довідки, аеродром Барановичі розташований на дистанції 430 кілометрів від Києва.

Літаки охоронятимуть повітряні кордони Республіки Білорусь.

"Рішення про створення навчально-бойових центрів спільної підготовки збройних сил Білорусі та Росії було прийнято в ході переговорів керівників оборонних відомств 5 березня 2021 року в Москві", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо:

  • Нещодавно Лукашенко заявив, що не хоче втрачати економічні відносини з Україною і її назвав "житницею Радянського Союзу". Він також зазначив, що Київ, як і вся країна, потребує калійних добрив.
  • Міністерство оборони Білорусі повідомляє про прибуття перших ешелонів з російськими військовослужбовцями та технікою для підготовки до військових навчань "Захід-2021". Спільне стратегічне навчання "Захід-2021" має пройти на полігонах двох країн з 10 по 16 вересня. Заявлена ​​тема - "Застосування угруповань військ (сил) в інтересах забезпечення військової безпеки Союзної держави".
  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніколи на рівні президентів питання про розміщення російських баз в Білорусі не обговорювалося, але якщо буде необхідність, то це зроблять негайно.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини