Російська церква хоче заборонити лікарям пропонувати аборти

Російська православна церква закликає на державному рівні вивести аборти за бажанням жінки з системи обов'язкового медстрахування і заборонити лікарям пропонувати вагітним зробити аборт. Про це повідомляє пресслужба РПЦ.

Test
Фото: скріншот

"Учасники (загальноцерковного - ред.) з'їзду закликають органи державної влади Росії вивести аборти за бажанням жінки з системи обов'язкового медичного страхування. З огляду на досвід Німеччини, де передбачена оплата аборту за рахунок страховки тільки в разі соціальних, медичних показань або через крайню бідність жінки, підтверджену документально, пропонується розглянути можливість поетапного виведення абортів за бажанням жінки з системи ОМС - на початку за прикладом Німеччини для жінок з доходом вище прожиткового мінімуму, потім для всіх випадків звернень жінок за їх бажанням", - йдеться у повідомленні, передає "Українська правда".

Церковники закликають на рівні закону заборонити лікарям і медпрацівникам за власною ініціативою пропонувати вагітній жінці аборт.

У церкві також пропонують на законному рівні передбачити обов'язкове консультування з психологом/ соціальним працівником жінок, які виявили бажання зробити аборт.

Крім того, для тих, хто захотів зробити аборт, просять ввести обов'язкову УЗД-візуалізацію і прослуховування серцебиття плоду.

Вони виступають за введення додаткової одноразової виплати жінкам при досягненні 12 тижнів вагітності.

Також пропонується забезпечувати жінку щомісяця виплатами з 12 тижня вагітності і ввести для матерів "коробку новонародженого" з набором предметів першої необхідності.

Крім того, в РПЦ пропонують збільшити виплати на надання правової, психологічної та медико-соціальної допомоги жінкам, які опинилися у важкій життєвій ситуації у період вагітності.

Також у Російській Православній Церкві вважають передчасним передавати Україні ікону святого Миколая, подаровану міністру закордонних справ РФ Сергію Лаврову у Боснії, до проведення експертизи.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні саджатимуть за брехню в деклараціях.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини