Родина українського омбудсмена Сушкевича веде бізнес в анексованому Криму – дозволив Путін

06.01.2021 10:05

Непрозорі торги та завищені втричі витрати: моніторинг закупівель центру «Інваспорт» показав, що майже всі тендери було проведено за переговорною процедурою – без жодної конкуренції та жодної економії. Що приховує від журналістів засновник центру та уповноважений Президента Валерій Сушкевич? І яким чином його родина пов’язана з країною-агресором? Дивіться у сюжеті.

Представники «СтопКору» кілька разів намагалися зв’язатися з «Інваспортом» та самим Валерієм Сушкевичем. Спрямували інформаційний запит, проте відповіді так і не отримали. Телефонувати виявилося так само марним – всі відверто ігнорують журналістів.

Воно й не дивно. Адже розповідати про корупцію ані «Інваспорт», ані Валерій Михайлович вочевидь не мають бажання.

Згідно з декларацією, родина Сушкевичів має 4 квартири, дві з них розташовані у самісінькому серці столиці – на вулиці Інститутській. Орієнтовна вартість такої нерухомості коливається в межах пів мільйона доларів США.

invasport7
Родина омбудсмена має 4 квартири Фото: скріншот

Доходи родини вимірюються здебільшого у валюті. Загалом Сушкевичі зберігають понад 7 млн грн.

Та найбільше нашу увагу привернула реабілітаційна база у Євпаторії, директором якої і нині є син Валерія Сушкевича – Олександр. Найцікавіше у цій історії те, що він і досі працює на користь країни-агресора.

Так, у 2015 році, коли Україна вже рік втрачала сотні і тисячі своїх добровольців та бійців у війні з Росією, Сушкевич-молодший як господар приймав у Центрі Всеросійський культурно-спортивний освітній фестиваль «Кримська осінь-2015» і, зокрема, так званого голову Криму і свого «патрона» Сергія Аксьонова.

invasport8
У 2015-му Сушкевич-молодший приймав у Центрі "голову Криму" Аксьонова Фото: скріншот

Аби утримати своє майно у власності, Валерій Сушкевич відразу після анексії Криму Росією зустрівся з Путіним – двічі, причому остання зустріч тривала аж 40 хвилин. За словами самого Сушкевича, сорокахвилинну розмову з президентом Путіним він завершив проханням «зберегти центр паралімпійської і дефлімпійської підготовки «Україна» в Євпаторії».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини