Родина одного з найоплачуваніших мерів України Фомічева виграє тендери та будує готель у Варшаві

12.10.2020 13:25

Мер Славутича Юрій Фомічев отримує зарплатню удвічі більшу, ніж у мера Києва Віталія Кличка, та посідає друге місце за рейтингом найоплачуваніших керівників міст України.

Fomichev
Юрій Фомічев Фото: Укрінформ

Зокрема, торік мер Києва Віталій Кличко заробив на своїй посаді 318 тис. грн, що складає 26,5 тис. грн на місяць.
Найбільше у 96 окрузі заробляє мер Вишгорода Момот Олексій Вікторович. За минулий рік він отримав 887 636 грн. Другий за розміром заробітної плати – міський голова Славутича Фомічев Юрій Кирилович – 637 051 грн. Замикає трійку мер Бучі Федорук Анатолій Петрович, який за 2019 рік отримав 526 281 грн, пише «Погляд».

Як повідомляв «СтопКор» раніше, фірма ТОВ «БІК «Славутич», яка належала меру міста, виграла тендерів на понад 6 млн грн та зацікавила правоохоронців.

Ще одна компанія нині належить дружині мера Майї Фомічевій. Йдеться про ПП Будівельна компанія «Славутич» (ПП «СКС-М»), власником якої раніше був сам Юрій Кирилович.

Ще у 2016-му управління освіти і науки Славутицької міської ради замовило БК «Славутич» демонтаж альтанок для дитячого садка «Крунк» за 61 тис. грн, а також заплатило фірмі 77 тис. грн за підготовку основ і спорудження шару підстилки під ці альтанки, проте дані щодо замовлення цих робіт відсутні у системі «Прозорро».

Позатим у 2012-2016 рр. фірма фігурувала у 17 кримінальних судових справах. Зокрема, наприклад, справа №741/57/16 стосується завищення вартості виконаних підрядником робіт. А вже у 2018 році ПП «СКС» зі статутним капіталом 1000 грн отримало підрядів від міста на суму понад 1,765 млн грн.

Однак попри те, що будівельна компанія дружини мера виграє тендери, за фактом підприємство займається незрозуміло чим. Наприклад, на встановлення вікон у лікарні та школі двічі виділялися кошти з бюджету, але ремонтні роботи, які мала провести БК «Славутич», так і не були виконані. Натомість, за інсайдерською інформацією, подружжя активно займається будівництвом власного готелю у Варшаві.

Зазначимо, наразі Юрій Фомічев знову балотується на посаду голови Славутича від команди Олександра Дубінського на Київщині

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини