Родина Лесі Софієнко досі проживає в проданому матері нардепа Столара маєтку?

Вілла на узбережжі озера – за ціною невеличкої «хрущовки»: так Леся Софієнко позбулась скандального маєтку, записаного на доньку. Чому правоохоронці закрили очі на земельні афери одіозної агрорейерки? Та як з цією історією пов’язана мати нардепа і негласного очільника Києва Вадима Столара? Дивіться в ексклюзивному розслідуванні Алли Легези.

Зауважимо, що маєтком перший покупець, Ігор Троханенко, володів менш ніж два місяці. Після чого відбувся черговий продаж і знову суперзнижка.

Новою господинею вілли на березі озера стала відома власниця елітного туристичного бізнесу та мати одного з найвпливовіших бізнесменів Києва – Яна Столар. При цьому – акцентуємо – за місяць після цих подій кримінальне провадження закрили.

Зазначимо, що комунальна земля та прибережна смуга досі знаходяться за приватним чужим парканом. Чи в курсі цього нова власниця?

Журналісти намагались відшувати Яну Столар на робочому місці у її турфірмі. Та вона пішла у відпустку. За інформацією з власних джерел нам стало відомо, що пані Яна може проживати в будинку свого сина, нардепа Вадима Столара, але і тут такої наче не знають.

За кілька днів знімальна група «СтопКору» знову навідалась до проблемного маєтку. Цього разу біля будинку медійники помітили автівки давніх робітників подружжя Софієнко-Пехова: масажиста сім’ї та водія елітного майбаха, на якому пересувалися члени кримінальної суперсімейки.

Біля будинку були помічені автівки працівників Софієнко-Пехова

Невже власники змінюються, а мешканці будинку все ті ж? Цікаво, на яких умовах у вже двічі проданому будинку досі проживає батько Лесі Софієнко і чому персонал не в курсі про нових господарів?

Питань більше, ніж відповідей, проте до відповідальності за самовільне захоплення комунальної землі так нікого й не притягнули.

Правозахисники «Стоп корупції» та члени інших громадських організацій обіцяють відстоювати суспільну позицію до останнього. Вони написали заяву до прокуратури зі скаргою на місцевих слідчих, які незаконно закрили кримінальне провадження, а також звернулися до суду.

Перший розгляд справи перенесли. Як події розвиватимуться далі – дивіться невдовзі у наступних випусках «СтопКору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини