Родина колишнього нардепа Скосаря нагріла державу на десятки мільйонів

03.12.2019 12:00

Чи можна, не будучи юридично власником жодного підприємства, контролювати близько трьох десятків компаній та не бідувати, виводячи всі кошти на офшори? Скандальний екснардеп Ігор Скосар доводить: схема працює. Журналісти-розслідувачі нарахували 9 компаній, пов'язаних із сином Скосаря Євгеном. Докладніше про це – у сюжеті Марії Гураль.

Одна з цих компаній, ТОВ «ЮМИН», спеціалізується на оптовій торгівлі деревиною та будівельними матеріалами. При цьому підприємство має податковий борг у понад 53 тисячі гривень.

Та увагу журналістів привернула наступна інформація: за останні доступні 12 місяців компанія провела від 10 до 15 операцій з офшорами, визнаними в Україні.

Засновником ТОВ «ЮМИН» є компанія зі схожою назвою – ТОВ «ЮМИН ГРУП». Її кінцевий бенефіціарний власник – дядько пана Євгена, брат першої дружини Ігоря Скосаря, Євгеній Коссов. А серед засновників – кіпрська компанія «ГАРБІЦА ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД».

Кінцевий бенефіціар майна - Євген Косов

Нагадаємо, що підприємства, зареєстровані за адресою двох кар'єрів, уклали угоду з купівлі-продажу піску. І на цьому одна з компаній «ЮМИН ГРУП» спромоглася утворити податковий кредит у 37 мільйонів гривень.

До слова, саме під час дослідження історії з цим податковим кредитом випливло ім’я Дмитра Візгалова – ще одного співвласника бізнес-імперії, який власне і контролює бенефіціарів «ЮМИН ГРУП» Євгена Косова, Євгена Скосаря та його батька Ігоря Скосаря.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини