Родина колишнього нардепа Скосаря нагріла державу на десятки мільйонів

03.12.2019 12:00
Родина колишнього нардепа Скосаря нагріла державу на десятки мільйонів

Чи можна, не будучи юридично власником жодного підприємства, контролювати близько трьох десятків компаній та не бідувати, виводячи всі кошти на офшори? Скандальний екснардеп Ігор Скосар доводить: схема працює. Журналісти-розслідувачі нарахували 9 компаній, пов'язаних із сином Скосаря Євгеном. Докладніше про це – у сюжеті Марії Гураль.

Одна з цих компаній, ТОВ «ЮМИН», спеціалізується на оптовій торгівлі деревиною та будівельними матеріалами. При цьому підприємство має податковий борг у понад 53 тисячі гривень.

Та увагу журналістів привернула наступна інформація: за останні доступні 12 місяців компанія провела від 10 до 15 операцій з офшорами, визнаними в Україні.

Засновником ТОВ «ЮМИН» є компанія зі схожою назвою – ТОВ «ЮМИН ГРУП». Її кінцевий бенефіціарний власник – дядько пана Євгена, брат першої дружини Ігоря Скосаря, Євгеній Коссов. А серед засновників – кіпрська компанія «ГАРБІЦА ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД».

Кінцевий бенефіціар майна - Євген Косов

Нагадаємо, що підприємства, зареєстровані за адресою двох кар'єрів, уклали угоду з купівлі-продажу піску. І на цьому одна з компаній «ЮМИН ГРУП» спромоглася утворити податковий кредит у 37 мільйонів гривень.

До слова, саме під час дослідження історії з цим податковим кредитом випливло ім’я Дмитра Візгалова – ще одного співвласника бізнес-імперії, який власне і контролює бенефіціарів «ЮМИН ГРУП» Євгена Косова, Євгена Скосаря та його батька Ігоря Скосаря.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X