Робоча зустріч: очільники «Стоп корупції» зустрілися з осередками на Дніпропетровщині

18.02.2021 11:11

17 лютого засновники ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала і Богдан Хмельницький здійснили робочий візит до Дніпропетровщини. Познайомилися з мером Марганця і обговорили регіональні питання з представниками підрозділів організації з Марганця і П’ятихаток. Про це розповіли учасники зустрічі.

Засновники ГО "Стоп корупції" зустрілись з марганецьким підрозділом. Фото: СтопКор

«Приємні зустрічі. Привіталися з осередком «Стоп корупції» з Марганця. Хлопці перемогли на минулих виборах. І сьогодні у місті нова команда. Наші представники - в депутатському корпусі та у виконавчій владі. Новий ступінь відповідальності. Дали меру кредит довіри, подивимось, як впорається», - повідомив співзасновник ГО «Стоп корупції», відомий журналіст Роман Бочкала у фейсбуці.

Зазначимо, що на місцевих виборах-2020 одразу три стопкорівця отримали потужну підтримку громади і були обрані депутатами Марганецької міської ради, а Роман Лук’яненко  продовжує боротися з корупцією вже на посаді заступника міського голови Марганця.

«Як завжди, Роман Бочкала і Богдан Хмельницький допомагають...Круто, що є постійна підтримка та допомога. Дякую всій великій родині «СТОП КОРУПЦІЇ», - прокоментував Лук’яненко зустріч із колегами з Києва.

Бочкала розповів, що трохи пізніше на зустріч під’їхали представники п‘ятихатського підрозділу «Стоп корупції»..

«Теж мали плідну розмову. Презентували колегам звіт діяльності ВГО за 2020 рік», - зазначив громадський діяч.

 

Також він додав, що під час робочих зустрічей обговорювали перспективи відкриття ще одного відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» в регіоні.

Зазначимо, Всеукраїнська громадська організація «Стоп корупції» вже офіційно зареєструвала 82 відокремлених підрозділи у всіх регіонах України. Основним видом діяльності організації є запобігання проявам корупції на всіх рівнях – від побутового до рівня державних установ і відомств.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини