РНБО запровадила санкції щодо півтисячі “злодіїв у законі” (відео)

14.05.2021 18:22

Рада національної безпеки та оборони запровадила санкції проти понад 500 "злодіїв у законі" та понад сотні кримінальних авторитетів. Про це за підсумками засідання РНБО повідомив президент України Володимир Зеленський, передає "Рубрика".

RNBO
Фото: ОПУ

"Напередодні дня науки в Україні були відзначені не тільки наші провідні вчені, але й представники так званих некласичних наук. Передусім це особи, які є "професорами" з порушення Кримінального закону – так звані "вори в законі" та кримінальні авторитети", – зазначив Зеленський.

Президент України повідомив, що після ухвалення закону Верховної Ради було застосовано персональні санкції проти 557 "злодіїв у законі". Зеленський додав, що більшість з них нині знаходяться поза межами України, а на волі з 34 залишаються на волі 17 осіб.

"Сьогодні ми зробили все, аби ця цифра дорівнювала нулю", – підкреслив президент України.

Зеленський зауважив, що під санкціями мається на увазі передусім блокування активів цих осіб, заборона в'їзду на територію України, відмова чи скасування у наданні віз, посвідки на тимчасове чи постійне проживання, дозвіл на еміграцію, відмову строку продовження перебування в Україні, неможливість набуття ними громадянства та примусове видворення.

"Одним словом: тим, хто не в Україні – нема чого сюди приїжджати. Тим, хто в Україні – нема чого тут затримуватися", – Зеленський.

Він також повідомив, що так само санкції були запроваджені щодо так званих кримінальних авторитетів.

"Ми гостинна країна, але не для 111 іноземців. Це кримінальні авторитети, до яких сьогодні застосовано такий самий пакет санкцій. Ми не кажемо вам до побачення, ми кажемо прощавайте", – сказав Зеленський.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кличко назвав собівартість проїзду у громадському транспорті столиці.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини