РНБО запровадила санкції проти Фірташа та Фукса

18.06.2021 18:29

Рада національної безпеки і оборони ввела персональні санкції проти олігархів Дмитра Фірташа і Павла Фукса. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає "ZN.UA".

Firtash
Фото: Facebook

"Сьогодні щодо російського бізнесмена Павла Фукса було введено повний комплект санкцій, які ми можемо застосувати згідно з нашим законодавством… Також я хотів би додати, що сьогодні були введені санкції відносно Фірташа Дмитра Васильовича, повний пакет санкцій", - заявив Данілов.

Перевірка апарату РНБО показала, що Фукс причетний до незаконного отримання ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні. Санкції проти нього ввели через історію з компанією "Голден Деррік". Зокрема, санкції торкнутися тих підприємств, "які безпосередньо афілійовані з ВПК РФ, які використовують цей титан саме у військовій сфері".

Фірташ же пов'язаний з титановим бізнесом. За словами Данілова, "це поставка сировини, яка потім йде і це відстежено нашими розвідниками..., на військові об'єкти РФ. І ми не можемо допустити, щоб це тривало".

Крім того, РНБО анулювала чотири титанові ліцензії, 3 вуглецеві і 2 рудні.

"Ми домовилися, що до 1 вересня всі ліцензії, які є в нашій країні, будуть на геоінформаційних порталі .... Всі ліцензії, які є у нас, а їх більше 3 тисяч, все суспільство знатиме, де вони знаходяться, в якому стані, хто є їх власником, і на підставі чого і коли вони їх отримали", - зазначив Данилов.

Нагадаємо, у березні Данілов оголосив про введення санкцій проти 19 компаній, які працюють в сфері користування надрами. Зокрема, це стосується компаній "Геоконнект", "Глобал Геоінвест", "Транссетгео", "Геопост", "Геовертікаль", "Геотаргет","Надрапрайд", "Геофорс", "Геостенс", "Надравестгруп", "Бест ойл компанії", "Надрапростір", "Інфогеотренд", "Ейджін марка, "Екогазальянс", "Епівал енерджі", "Юнол Ойл", "Профіннафт", "Бестгеотек".

Тоді ексдепутат Сергій Лещенко повідомив, що деякі з цих компаній пов’язані з Фуксом.

Пізніше пресслужба Фукса розповсюдила повідомлення, в якому бізнесмен заперечує, що компанії, які потрапили під санкції РНБО 19 березня і які займаються видобутком надр в Україні, належать йому.

Як повідомляв "СтопКор", “Джо Байден” підписав петицію за відставку Татарова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини