РНБО розробляє Стратегію морської безпеки

Рада національної безпеки та оборони (РНБО) за указом президента України Зеленського розробляє 10-річну стратегію розвитку українських Військово-морських сил.

rnbo
Рада національної безпеки та оборони Фото: rnbo.gov.ua

"За результатами засідання ухвалено протокольне рішення щодо прийняття за основу структури Стратегії морської безпеки України та затвердження плану підготовки проєкту Стратегії", - повідомляється на сайті РНБО за результатами засідання міжвідомчої робочої групи з розробки Стратегії морської безпеки в Апараті РНБО

Так, при розробці стратегії врахували усі необхідні вітчизняні закони та нормативно-правові акти, міжнародні документи з морського права, а також досвід провідних країн світу з розробки та імплементації відповідних стратегій.

На засіданні наголосили, що морська безпека України має будуватися на принципах внутрішньої інтегрованості та міжнародного співробітництва.

Зокрема морська безпека України має розглядатися в контексті безпеки Балто-Чорноморського регіону та міжнародної морської безпеки, адже агресивні дії РФ в Чорному та Азовському морях несуть загрозу не лише нашій безпеці.

Нагадаємо, президент Зеленський підписав рішення РНБО про заходи з кібероборони України. Рішення передбачає створення в Україні кібервійськ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини