РНБО можуть обшукати у зв’язку з шахрайством

12.08.2019 16:05

У Раді національної безпеки і оборони України можуть провести обшуки у зв'язку зі справою про незаконне заволодіння державними коштами. Поки що РНБО зобов'язана тільки надати всі документи по справі. 

Відповідне рішення суду внесене у ЄРДР.

Рішення Печерського райсуду Києва стосується надання РНБО усіх документальних звітів, листів тощо про закупівлю для Держприкордонслужби підвісної системи раннього виявлення Aeros американської компанії "Worldwide Corp". Згідно з даними військової прокуратури, під час проведення закупівлі посадовці незаконно привласнили собі кошти у розмірі 6,8 млн грн. В рамках розслідування 22 липня у приміщеннях Кабміну, Державної фіскальної та Держприкордонслужби, а також на підприємстві "Спецтехноекспорт" відбулися обшуки. Нині, за рішенням суду, прокурори мають право вилучити у РНБО документацію з 2014 по 2019 роки.

"Якщо РНБО не виконає ухвалу суду щодо доступу до вказаних документів, суд надасть дозвіл прокурорам на повноцінні обшуки в приміщенні РНБО, як це раніше було в урядовому будинку", – зазначив голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X