Різкий ріст хворих на коронавірус: Степанов планує провести екстрену нараду у Львові

20.06.2020 15:51

Глава МОЗ України Максим Степанов приїде на Львівщину та Закарпаття через значний ріст хворих на коронавірус у цих областях.

Фото: ndtv.com

Про це повідомляє Офіс президента 20 червня, передає "Zaxid.net".

Коли саме міністр охорони здоров'я Максим Степанов відвідає Львівщину наразі невідомо. Однак, нагадаємо, що наступне засідання обласної комісії надзвичайних ситуацій, де розглядатимуть ситуацію з поширенням коронавірусу, заплановане на понеділок, 22 червня.

Раніше Степанов заявив, що у окремих регіонах може бути запроваджений жорсткий карантин, якщо кількість хворих не зменшуватиметься.

За офіційними даними МОЗ, станом на 20 червня Львівщина – серед лідерів за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19. Інцидентність складає 40,66 нових випадки на 100 тис. населення протягом останнього тижня, у той час як для послаблення карантину цей показник має бути меншим ніж 12. Щодня у області фіксують понад 100 інфікованих.

Наразі уряд провів наради з очільниками обласних держадміністрацій і міськими головами тих регіонів, де зафіксовано найвищі показники зростання захворюваності, щодо посилення комунікації з населенням.

Нагадаємо, що ЛОДА посіла останнє місце в урядовому рейтингу боротьби з COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини