Різке збільшення інфікованих COVID-19: Ліван вводить цілодобову комендантську годину

15.01.2021 17:36

Уряд Лівану запровадив на десять днів цілодобову комендантську годину через зростання кількості випадків захворювання на коронавірус. Як передає "Укрінформ", про це повідомляє "ABC News".

Covid
Фото: CNN

Громадянам країни у цей час забороняється залишати домівки навіть для того, щоб придбати продукти або зайнятися спортом. Виходити з дому можна лише медпрацівникам та журналістам.

Обмеження діятимуть до ранку 25 січня.

Нині у країні високими темпами поширюється коронавірус, щодня фіксується понад 5 тисяч нових випадків зараження. Крім того, вибух у порту Бейрута, який зруйнував дві лікарні у місті, та політико-економічна криза негативно позначилися на системі охорони здоровʼя.

"Вся система охорони здоровʼя перебуває на межі краху… Усі лікарні в Лівані відчувають брак медичних засобів і ліків. На жаль, через різке збільшення кількості випадків захворювання ця ситуація нині погіршилася", — сказав доктор Фірас Абіад, хірург і генеральний директор університетської лікарні Бейрута.

Спалах заражень пов’язують з напливом туристів, які приїхали в країну на свята після ослаблення карантину. За даними ЗМІ, близько 80 тисяч осіб відвідали Ліван у грудні, щоб відсвяткувати Різдво і Новий рік.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Шмигаль заявив, що локдаун в Україні не продовжать.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини