Різке похолодання вже близько: північний циклон Florenz приніс в регіони України сніг з дощем

15.01.2019 12:02

Погода на території України зазнає змін через прихід атмосферного фронту північного циклону Florenz, який принесе снігопади й низьку температуру.

Відомий український синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила про погоду, яку принесе в Україну північний циклон.

"Атмосферний фронт північного циклону Florenz прогулюється по Україні, тому випаде сніг і мокрий сніг. 15 січня фронт дійде до східної частини, відповідно мокрий сніг на півдні з дощем передбачається в південній частині, й на сході України (крім Одеської області)", – зазначає вона.

Згідно з прогнозом експерта, на сході та півдні України пройде мокрий сніг, а в західних областях варто очікувати рясні снігопади.

"Також невеликий сніг знову з'явиться в західних областях. На півночі та в центрі сьогодні вдень без істотних опадів, максимум місцями невеликий сніг", – попереджає синоптик.

Також температура повітря вночі досягне -4 ... 10 градусів, хоча на Сході й Півдні буде нульова температура. А вдень очікується від 0 до -3 градусів морозу.

Прогнозується, що чергове похолодання прийде в Україну з 21 січня.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини