Рішення КСУ: у НАЗК почали повертати звернення щодо зловживань корупціонерів

05.11.2020 17:47

Через скандальне рішення Конституційного Суду України Національне агентство з питань запобігання корупції залишилося без низки своїх повноважень та почало «завертати» звернення щодо зловживань корупціонерів. Відповідні листи надійшли і до ГО «Стоп корупції», повідомляє юридичний відділ.

vks hmil dranui nazk
«Стоп корупції» зверталась до НАЗК щодо зловживань Хміля та Драного Ілюстрація: СтопКор

«На ваш лист Національне агентство повідомляє, що pішенням Конститудійного Суду України від 27.10.2020 визнано неконституційними окремі положення Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), що позбавило Національне агентство повноважень, зокрема на отримання заяв про порушення вимог цього Закону. Зважаючи на вищенаведене, повертаємо надісланий лист», – йдеться у відповіді.

Лист від НАЗК Фото: СтопКор
Звернення від ГО «Стоп корупціі» Фото: СтопКор

До двох листів також приєднали попередні звернення організації з проханням перевірити інформацію та вжити заходів у разі її підтвердження щодо розкішного життя вінницького чиновника Ігоря Хміля та керівника Апеляційного суду Кіровоградської області Валерія Драного, який, згідно з декларацією, не мав ані дружини, ані житла, ані автомобіля.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини