Римо-католицька церква обурена відкриттям залу гральних автоматів у костьолі на Львівщині

11.12.2017 15:56

Римо-католицька церква не має ніякого відношення до гральних автоматів, що розташувалися в недобудованому костьолі м. Сокаль. Про це зазначив настоятель римо-католицької парафії св. Іоанна Павла ІІ у Львові отець Григорій Драус, передає УНН.

"Церква орендує лише маленьку частину цього храму. Більша частина костьолу орендується приватними підприємцями, в тому числі тими, які поставили туди ці гральні автомати. Але не можна говорити, що цим займається церква. Ні в якому разі. Ба більше, оренда частини церкви такими підприємцями не є добрим фактом", – сказав він.

У Римо-католицькій церкві також попередили про залежність від азартних ігор.

"Щодо гральних автоматів – вони розвивають залежність. І церква про це попереджає. Це багато грошей, багато безкорисно витраченого часу. Це відсутність духовного розвитку людини як особистості. Гральні автомати – це не спосіб заробити гроші. Спосіб заробити гроші – це праця. Не хочеш працювати – не їж, але гральні автомати – це не вихід", – сказав отець Григорій Драус.

Нагадаємо, "Українська національна лотерея" відкрила гральний заклад у стародавньому костьолі. Цю компанію пов'язують з народним депутатом Олександром Третьяковим. Її неодноразово викривали в організації заборонених азартних ігор, а також ухиленні від сплати податків. Зокрема, заборонена букмекерська діяльність прикривалася лотереями "Фаворит спорт".

У той же час, "Українську національну лотерею" активно висувають в монополісти лотерейного ринку, дискримінуючи його прямих конкурентів. РНБО, наприклад, ввела обмежувальні санкції проти компаній "М.С.Л." і "Патріот", а Мінфін виписав нові ліцензійні умови, які перешкоджають їм в отриманні ліцензії на продовження діяльності. Цим же документом, за оцінкою експертів, Мінфіном створено передумови для легалізації “одноруких бандитів”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини