Річниця безкарності: як на Донеччині затягують справу копів-катів

Учасники ігнорують процес, суд відкладає слухання. Так рік обирають міру запобіжного заходу для правоохоронців з Миколаївки на Донеччині, які вимагали гроші з місцевого жителя. Поліцейські били та катували чоловіка, утім досі на свободі.

Чому Слов'янський міськрайонний суд уже рік не може винести вердикт у цій резонансній справі, дізнались активісти місцевого осередку «Стоп корупції».

«Минув рік, а слухання в суді у справі над поліціянтами так і не розпочалося, оскільки вони разом зі своїми адвокатами обрали тактику, коли хтось, або адвокат, або підозрюваний не з'являються на засідання суду і засідання переноситься.

Сьогодні, 2 жовтня 2018 року, суддя Слов'янського міськрайонного суду також був вимушений перенести засідання у цій справі через відсутність одного з п'яти поліцейських, яких підозрюють у скоєнні злочину.

З річницею безкарності всіх. Але слід пам'ятати, що безкарність породжує нові злочини», – йдеться на Фейсбук-сторінці Святогірського осередку «Стоп корупції».

Нагадаємо, 2 жовтня 2017 року з’явилося офіційне повідомлення про те, що співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на вимаганні грошей чотирьох поліцейських у районі проведення антитерористичної операції.

«За цим малослівним повідомленням ховалася ганебна історія про те, як цілий відділок реформованої поліції у місті Миколаївка Донецької області у повному складі вимагав гроші у громадянина через тортури», – додали у «Стоп корупції».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини