Річка Ганг по-українськи: на Вінниччині діти виловили з водойми ампутовану ногу

08.10.2019 14:48

5 жовтня у Ладижині Вінницької області двоє хлопців виловили з річки відрізану ногу, яка була загорнута в пакет. Про подію повідомляє місцевий ресурс Vlasno.info.

Діти рибалили на березі Бугу по вулиці Наконечного 72 (Водний клуб). Один з хлопчаків побачив у воді пакет і зацікавився його вмістом. Знахідка виявилася, м'яко кажучи, доволі неприємною – фрагмент людської ноги, відрізаної нижче коліна. Хлопців вміст пакета добряче налякав. Малі одразу кинулися навтьоки, але трохи оговтавшись, вирішили викликати поліцію.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що нога жіноча, а місце відрізу виконане правильно. Тож спочатку вирішили з'ясувати, чи не проводились в Ладижинській лікарні операції з ампутації кінцівок.

Здогадки ладижинських правоохоронців підтвердилися. Як з'ясувалося, 16 вересня до хірургічного відділення Ладижинської міської лікарні госпіталізували громадянку С. 1935 року народження. 19 вересня їй через хворобу ампутували ногу. Як пояснюють в поліції, зазвичай у великих містах ампутовані частини тіла кремують. В Ладижині крематорію немає, тому ампутовану ногу медики віддали рідним хворої. Ті ж не придумали нічого розумнішого, як позбутися відрізаної ноги у такий спосіб.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X