Резонансна ДТП в Угорщині: постраждало десятеро українців

21.10.2019 12:04

Громадяни України постраждали внаслідок ДТП, що сталася в Угорщині. Травми різного ступеня отримало десятеро українців. Про це повідомив директор департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, пише УНН

"За інформацією Консульства України в Ніретьгазі, 19 жовтня 2019 року близько 00:40 за середньоєвропейським часом на території Угорщини поблизу 25 км позначки автодороги № 381 сталася ДТП за участю громадян України", – повідомив Погорельцев.

Відповідно до отриманих від поліції даних, водій мікроавтобуса Mercedes внаслідок перевищення швидкості не впорався з керуванням транспортного засобу, на перехресті з'їхав на узбіччя і зіткнувся з деревом.

"Внаслідок ДТП постраждало 10 громадян України (6 осіб отримали важкі травми, 4 — легкі). Оскільки усі постраждалі під час ДТП знаходилися при тямі, вони самостійно повідомили рідним та тримають з ними зв'язок. Усіх громадян України було доставлено у лікувальні заклади області Боршод Абауй-Земплен, де їм надали необхідну медичну допомогу", – розповів дипломат.

Він додав, що трьом громадянам були зроблені невідкладні операції.

"Відповідно до отриманої інформації від завідувача травматології лікарні м. Мішкольц, громадяни України після операцій перебувають у важкому стані, але загрози їхньому життю немає", – додав Погорельцев.

Консульство тримає на контролі ситуацію, яка склалась, підтримує контакти з лікувальними закладами та поліцією області Боршод Абауй-Земплен.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини