Резніков: РФ навіть силовим способом не отримає воду для Криму

22.04.2021 21:23

Росія не отримає воду для окупованого Криму з материкової України навіть силовим способом. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. Про це повідомляє "Укрінформ", передає "Lenta.UA".

Reznikov
Фото: Главком

"Так просто воду вони не отримають, навіть силовим способом. Їм треба буде пролити кров російських солдатів", - сказав Резніков.

На думку урядовця, про війну за воду для Криму можна говорити тільки теоретично.

"Вода – це ресурс. Тут ми можемо говорити про теоретичну війну за ресурс, який називається водою. Але не треба забувати, що цей канал рукотворний, він не є природним. Його легко було в свій час зруйнувати, тому що він рукотворний. І він тягнеться аж від реального наповнення, там, де є дебіт води. Тобто їм доведеться аж до Дніпра доходити? На північ країни, щоб всюди контролювати цю воду? Це нереально. Це пів країни треба захопити", - сказав Резніков.

За словами урядовця, у Росії близько мільйона військових, тому він сумнівається, що Москва зможе виділити достатній контингент для наступу з Криму, щоб дійти до дамби в Новій Каховці.

"Ви ж знаєте, що захищаючись, досить мати менший склад. У нас з вами офіційний контингент - 250 000, публічні дані наших Збройних сил. Плюс 50 000 Нацгвардії. Плюс додайте сюди тих, хто вже через фронт пройшли, якщо не помиляюся, 460 000 наших громадян", - сказав він.

Віцепрем'єр наголосив, що у разі війни за воду для Росії це дуже дорого коштуватиме.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Шойгу заявив, що Росія починає відведення військ від кордонів України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини