Резніченко потворно стане головою Дніпропетровської ОДА

09.12.2020 18:19

У середу, 9 грудня, під час розгляду кадрових питань на засіданні Кабмін погодив кандидатуру Валентина Резніченка на посаду голови Дніпропетровської ОДА. Члени засідання розглянули відповідні проєкти указів президента щодо звільнення нинішнього голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка та призначення на цю посаду Валентина Резніченка, передає "Суспільне".

Reznihenko
Фото: Пресслужба Дніпропетровської ОДА

З Резніченком провели співбесіду за допомогою відеозв'язку. За три хвилини він мав презентувати своє бачення проблематики Дніпропетровської області та розповісти про перші кроки на посаді.

"Я розумію цей регіон, це моя рідна область, я там працював. Завжди працював на результат і знаю, як це робити. Першочергові кроки: зґуртування новообраної обласної ради для якнайшвидшого прийняття обласного бюджету, боротьба з поширенням коронавірусної хвороби і завершення реформи децентралізації з передачею на місця не лише грошей і повноважень, але й відповідальності за результат", – зазначив Резніченко.

Члени Кабміну підтримали кандидатуру Резніченка. Зокрема, міністр охорони здоров'я Максим Степанов побажав успіху і загострив увагу на централізованому забезпеченні киснем усіх медзакладів області, які приймають пацієнтів з коронавірусом.

Також увагу Резніченка звернули на питання промисловості та підприємств-забруднювачів.

Для довідки, Валентин Резніченко народився у 1972 році у Дніпрі. Закінчив Державну металургійну академію. Починав трудову діяльність з посади техніка. Згодом понад 15 років свого життя присвятив роботі в "Українському медіахолдингу". З 2015-го - в.о. голови Дніпропетровської ОДА. Його попередник - Ігор Коломойський. До цього буквально місяць значився на посаді голови Запорізької обласної держадміністрації. Головою ДніпроОДА був до 27 червня 2019 року. На місцевих виборах у 2020 році обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради, він йшов першим номером у списку від партії "Пропозиція".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Уряд схвалив низку кадрових рішень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини