Режисерка Дар’я Онищенко після “Забутих” зніме ще один фільм про події на Донбасі

22.09.2020 05:08

Про це Укрінформу повідомила піар-менеджерка UpUa Studio Анастасія Пугач.

“Дія нового фільму, так само як і в “Забутих”, частково відбуватиметься на сході України, а частково — у Швейцарії. Це копродукційний проєкт, де планується співпраця між Німеччиною, Швейцарією та Україною", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, наша держава виступить міноритарною стороною, реалізовувати його буде продюсерка Поліна Герман та її Up Ua Studio. Відома німецька компанія «Мейз Пікчерс», представництва якої розташовані в Берліні, Мюнхені та Цюриху, довго вибирала партнера для реалізації цього проєкту в Україні. Зі швейцарського боку продюсером стрічки виступає Клаудія Леман, компанія «Леман Сістерс». Німецькі та швейцарські партнери не випадково вибрали як режисерку Дар’ю Онищенко — вони вже знають її останній фільм “Забуті”, який отримав схвальні відгуки як у Німеччині, так і в Швейцарії.

Для фільму “Доручення” цілу низку незвичайних артінсталяцій планує створити провокативна перформерка і скульпторка Марія Куліковська. Психологічний трилер, в основі якого лежатиме твір відомого швейцарського письменника, на інтелектуальному рівні розбирає питання світосприйняття в умовах постійного перебування в соціальних мережах, під спостереженням різних ЗМІ. Нові артінсталяції Марії Куліковської мають розповісти про стосунки сучасної людини з різними комп’ютерними технологіями, з об’єктивами телекамер і фотоапаратів.

“Ми з Марією Куліковською обидві вивчали різні теорії комунікацій, політологію, журналістику. Нас цікавить, як саме політика чи економіка використовують четверту владу - ЗМІ - для маніпулювання людською свідомістю, яку роль інтернет відіграє у сучасних гібридних війнах. Це тема, в якій ще багато чого не досліджено. Так само як і у вивченні психології нашої залежності від комп’ютерів. Цей фільм стане цікавою спробою в цьому розібратися”, - коментує Онищенко.

На участь у майбутній кінокартині вже погодилися відомі європейські актори. Одну з головних ролей має зіграти зірка німецького кіно, актор Себастіан Кох, який зараз багато знімається в Голлівуді й відомий українському глядачеві за роллю в серіалі “Батьківщина”. Також автори проєкту хочуть долучити до зйомок відомого данського актора Класса Банга, який грав головну роль у фільмі “Квадрат” (переможець Каннського кінофестивалю, володар премії “Оскар” за найкращий іноземний фільм).

Проєкт нового фільму Онищенко "Доручення” буде представлений на 14-му пітчингу Державного агентства України з питань кіно.

Як повідомляв Укрінформ, драма “Забуті” Дарії Онищенко про події в “ЛНР” вийшла 3 вересня в широкий український прокат. Світова прем’єра «Забутих» відбулася на Варшавському міжнародному кінофестивалі в рамках конкурсної програми “1-2”, де фільм було відзначено Спеціальною премією журі. Також проєкт стрічки був представлений у рамках секції Work-in-progress Одеського міжнародного кінофестивалю, де отримав приз Українського Інституту як проєкт з найбільшим міжнародним потенціалом. Українська прем’єра драми відбулася 22 серпня на відкритті Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”. Фільм “Забуті” знятий у копродукції України та Швейцарії за підтримки Міністерства культури України та Федерального управління культури Швейцарії.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X