Узурпація влади – на Житомирщині міські посадовці за допомогою самопризначених чиновників роздали понад 18 млн гривень

30.10.2018 12:57

Вже упродовж двох років в Олевській ОТГ Житомирської області рішення приймає нелегітимний виконавчий комітет. Виявилось, що запропоновані мером кандидатури й ті, за які голосувала міська рада – згідно із законодавством України не мають права входити до виконавчого комітету.

Про це "СтопКору" повідомив місцевий активіст.

"Грубим ігноруванням законодавства України є те, що до складу виконавчого комітету Олевської ОТГ не входять перший заступник голови Олевської ОТГ Олександр Ніколайчук, а також там зовсім немає начальників управлінь і відділів, які повинні бути там згідно зі ст. 51 п.3. Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Замість фахівців і осіб, які працюють у виконкомі, набрали безвідповідальних осіб. Ба більше, перебування в складі виконкому бізнесменів, фірми яких є підрядниками міської ради – це прямий конфлікт інтересів" – розказує борець із корупцією.

За його словами, фірми зацікавлених осіб, де директорами та засновниками є члени виконкому і пов'язані з ними особи, отримують підряди за завищеними цінами без конкурсу. Стосовно ряду епізодів відкриті кримінальні справи. Так само ніхто з членів виконкому разом із мером не заявляє про прямий конфлікт інтересів.

Активіст відстежив, скільки конкретно коштів і якій фірмі було виділено за увесь цей час.

Раніше ми повідомляли про те, як у Житомирі автобуси зі спецпризначенцями боронили хід активістам на сесію облради, на якій депутати роздали 300 га земель. Подробиці читайте в матеріалі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини