Рейдерство по-рівненськи – як директор ринку “віджимає” павільйони в підприємців

26.10.2018 14:25

Рівненських підприємців на ринку "Моріон" позбавляють права на торгівлю через те, що вони відмовляються підписувати із директором нові договори оренди з удвічі вищими цінами. Також, відповідно до нових умов, власність підприємців має перейти у власність ринку.

Про це розповів львівський осередок "Стоп Корупції".

"Біля 150 підприємців обурені такою ситуацією. Проти певної кількості адміністрація ринку ініціює виконавчі провадження, позови до суду. Місцеві правоохоронці відмовляються реагувати на порушення законів при здійсненні підприємницької та фінансової діяльності ринку "Моріон" – повідомив активіст.

Фото: скріншот

Виявилось, що ситуація триває вже упродовж року. Коли директор висунув нові умови, понад половині підприємців довелось дати згоду через тиск на них та аргументи, що вони не зможуть продовжувати свою підприємницьку діяльність. Однак інша частина не погоджується з цим і бізнесмени оббивають пороги народних депутатів та судів з проханнями про допомогу.

Цікаво, але за словами активіста, директор ринку не має права на землю, однак упродовж 10 років він збирав гроші за оренду у власників павільйонів. Куди йшли увесь цей час кошти та чи сплачувались з них податки – наразі невідомо.

Фото: скріншот

Також в нових договорах є пункти, які охоплюють оплату електроенергії, однак не всі точки торгівлі мають світло. Отже, підприємців змушують платити за те, чим вони навіть не користуються.

ЗМІ міста Рівне висвітлюють цю тему, однак поки що результатів у справі немає.

Зокрема, про перешкоджання підприємницькій діяльності та сумнівні умови нових договорів повідомлялось у сюжеті місцевого телеканалу "Рівне 1".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини