До рейдерської атаки на «Росток-Холдинг» причетні власник «Немірова» та екс-заступник Насірова

11.01.2019 10:47

Ініціатором атаки на підприємства «Росток-Холдингу» стала особа на ім’я Яків Грибов – фактично власник відомого горілчаного бренду «Неміров» та великий прихильник Росії. Саме Яків Грибов написав заяву до поліції, у якій зазначив, що має претензії до власника «Росток-Холдингу» Віктора Купавцева, після чого мало не усі правоохоронці країни почали захищати інтереси потенційного сепаратиста.

Ще однією персоною, долученою до рейдерської схеми, є адвокат Грибова – Костянтин Лікарчук. Це він у вересні 2018 року подав позов до акціонерів «Росток-Холдингу» Купавцева і Киянівського щодо нібито звинувачень у шахрайстві. Хоча репутацію самого Лікарчука важко назвати незаплямованою. Колись він працював заступником голови Державної фіскальної служби, але був звільнений зі скандалом з формулюванням «за порушення присяги».

Вкрай негативну оцінку діяльності Лікарчука дав тодішній очільник ДФС: «Костянтин Лікарчук виявився, я вже можу це констатувати, абсолютно некомпетентною людиною, на жаль. З самого початку роботи він відверто саботував вирішення керівництва, рішення уряду України, Міністерства фінансів», - зазначив Роман Насіров.

А ще одним фігурантом цієї справи є партнер Якова Грибова – Сергій Тарасов. Власне, це його охоронна фірма і була залучена до блокування агропідприємств. А група компаній «Агроспецсервіс», яку очолює Тарасов – це прямі конкуренти «Росток-Холдингу». До речі, про давню дружбу із цим агробароном Грибов сам розповідав журналу «Форбз» і хизувався, як допоміг другу владнати проблему з генералом МВС.

Звісно, наразі запитань у цій історії більше, ніж відповідей. Щодо усіх подій, про які «СтопКор» розповів у сюжеті, керівництво компанії уже зробило офіційну заяву на своєму сайті. Зокрема, власники «Росток-Холдингу» попередили АРМА і представників «Агроспецсервісу» про кримінальну відповідальність.

Стежте за перебігом подій у сюжеті Наталі Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X