«Рейдери повинні лежати обличчям в підлогу»: колектив ОНМедУ звернувся до Прем’єр-міністра Гройсмана

11.09.2018 16:54

Трудовий колектив Одеського медичного університету звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням зупинити рейдерське захоплення влади у навчальному закладі і розібратись з призначенням нового керівництва вишу з боку МОЗу попри ухвалу суду.

«Звертаємось до Вас з вдячністю за Вашу підтримку та заявою про необхідність негайного припинення рейдерського захоплення нашого університету. Ми теж вважаємо, що рейдери «повинні лежати обличчям в підлогу».

Замість цього завдяки правовому нігілізму в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун владу в університеті захопили В.Г. Дубініна та К.В. Аймедов. І це не враховуючи наявність обов'язкових для виконання ухвал декількох судів, які заборонили Міністерству охорони здоров’я України призначати в.о. ректора Одеського національного медичного університету. Ухвалами кількох судів заборонено вчиняти будь-які інші регуляторні дії щодо покладання обов’язків на в.о. ректора ОНМедУ та призупинено повноваження В.Г. Дубініної та Аймедова К.В.

Причиною безперервних дворічних втручань у діяльність університету є чергові вибори ректора, які мали відбутися цього року. Дубініна В.Г., яка відкрито рветься до влади, не гидує нічим. Це з її ініціативи цілодобово вже два місяці в університеті чергують тітушки, які погрожують колективу працівників, знищують матеріальні цінності, "мінують" навчальні корпуси.

Не дивлячись на наполегливу працю професорсько-викладацького складу, який забезпечив якісне проведення навчального процесу, є побоювання, що викладачі не отримають заробітну платню, а студенти - стипендію, тому що рейдерами викрадена печатка університету.

Вже два роки в університеті тривають перевірки різного рівня. Тільки за шість місяців цього року їх було чотири. Але в.о. міністра охорони здоров’я України У. Супрун, не дивлячись на складну ситуацію навколо підпорядкованого закладу та неодноразові візити до Одеси, жодного разу не відвідала університет, не зустрілася з трудовим колективом. Замість цього вона користується недостовірною інформацією зацікавлених осіб та дезорієнтує особисто Вас та засоби масової інформації.

"Шановний Володимире Борисовичу! Ми знаємо Вас як керівника, який бореться, щоб Україна була правовою державою, віримо Вам і звертаємось по допомогу – захистити багатотисячний колектив працівників і студентів Одеського національного медичного університету від неправомірних дій МОЗ України. Допоможіть нам в правовому полі вирішити складну ситуацію, в якій опинився колектив одного із старіших вищих навчальних закладів країни», - ідеться у зверненні, яке науковці та викладачі озвучили під час Конференції трудового колективу.

Максим Трофименко для СтопКору

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини